Internet Komputery Sieci - software, programowanie, projektowanie   AKTUALNOŚCI
z ostatniej chwili
O FIRMIE
doświadczenie
OFERTA
ix dla Ciebie
PORTFOLIO
wybrane prace
KONTAKT
dane i adresy

Portfolio


ix ramka ix ramka ix ramka
portfolio \ strony www
Sklep internetowy butek.pl
strona www
strona główna

strona www
przeglądanie produktów

strona www
podstrona produktu

strona www
podgląd szczegółowy

Sklep internetowy opracowany dla dużej hurtowni obuwia zajmującej się sprzedażą hurtową do stałych odbiorców oraz sprzedażą detaliczną we własnych punktach oraz przez Internet.
Sklep korzysta z naszego autorskiego systemu SZEL - System Zamówień ELektronicznych, który na potrzeby tego projektu został znacznie rozbudowany i unowocześniony. Do najciekawszych, nowych funkcji należy możliwość definiowania dowolnej liczby cech każdego z produktów. W przypadku projektu butek.pl zdefiniowano cechy umożliwiające wybór konkretnego rozmiaru i koloru obuwia. Dodatkowo sklep butek.pl został wyposażony w funkcje poprawiające ergonomię i umożliwiające robienie zakupów przy pomocy myszki. Teraz dowolne ilości produktów można dodawać do kosza za pomocą klikania myszką, bez konieczności odrywania od niej rąk i sięgania do klawiatury.
Każdy z produktów w sklepie butek.pl może być zilustrowany niemal dowolną liczbą zdjęć w aż 4 różnych rozmiarach. Najmniejsze zdjęcia wykorzystywane są jako miniatury produktów znajdujących się w koszyku i na stronie konkretnego produktu jako podgląd dostępnych zdjęć. Większe wykorzystywane są na stronie przeglądania produktów. Kolejne ilustrują produkt na jego podstronie. I wreszcie największe wykorzystywane są do szczegółowego podglądu konkretnego produktu. Dodatkowo unikalne zdjęcia, w dowolnej ilości, mogą być przypisane nie tylko do poszczególnych produktów, ale również do ich cech, co w przypadku niniejszego sklepu pozwala np. na zróżnicowanie wyświetlanych zdjęć w zależności od wybranego koloru obuwia.
Oprócz w/w możliwości sklep butek.pl wykorzystuje cały szereg pozostałych funkcji systemu SZEL, jak łatwa i szybka aktualizacja listy produktów w sklepie, logowanie i definiowania indywidualnych cech sklepu dla uwierzytelnionych użytkowników, czy wydruk lub wysyłka gotowych zamówień do właściciela sklepu.

Development: PHP Designer
Język / Technologia: PHP, HTML, JavaScript
Baza danych: MySQL
Zaawansowanie: ocena

ix ramka
  <<<  1 / 15  >>>  
ix ramka
© Copyright 1999 - 2024 Internet Komputery Sieci
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt biuro@ix.pl
strona korzysta z plików cookies